İzmir Masaj Evde

Bugün İzmir evde masaj sergi yayınlarına masöz bakarak ödülünüzü alın. masaj ile kendinizi çok yorgun mu hissediyorsunuz ve İzmir masöz hakkında salonuna gitmeye vaktiniz mi yok o zaman evde masaj hizmeti sunan masözler arayarak kendi evinize veya otele çağırarak masaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Evde Masaj yapan masözler

İzmir masöz sahra merhaba ben İzmir masaj sahra evde masaj hizmeti sunuyorum kendime ait konforlu evimde masöz için beninle irtibata geçiniz sizleri güler yüzle karşılayan bir bayan ile önce sohbet edip sıcak soğuk isteğinize bağlı birşeyler ikram ediyorum sonra sizi duşa alıyorum ve en önemlisi size kendi evinizdeki rahatlığı sunuyorum İzmir masöz ilanlarımı inceleyiniz merhaba ben masöz sahra 25 yaşında bakımlı temiz hijyene önem veren tatlı mı tatlı güler yüzlü bir bayanım evde masaj hizmeti İzmir ve çevresinde bulunan beylere masaj yapıyorum İzmirli masöz bir bayanım ister benim evimde ister sizin evinize geliyorum.


İzmir Evde Masaj Çeşitleri
Klasik Masaj : Tek Masöz tarafından yapılmaktadır. Süresi Ortalama 30-60 dakika arasındadır.
Harem Masajı : İki Masöz tarafından yapılmaktadır. Süresi Ortalama 60 dakikadır.
Sultan Masajı: Üç Masöz tarafından yapılmaktadır. Süresi Ortalama 60-75 dakika arasındadır
Köpük Masajı: Tek Masöz tarafından Fin Hamamında Yapılmaktadır. Süresi Ortalama 30-60 dakika arasındadır
Aroma terapi Masajı: Tek Masöz tarafından Değişik yağlarla yapılan masajdır. Süresi Ortalama 45-60 dakika arasındadır
Soft Masaj: Tek Masöz tarafından yumuşak dokunuşlarla yapılmaktadır. Süresi Ortalama 40-60 dakika arasındadır
Spor Masajı: Tek Masöz tarafından sert parmak hareketleriyle yapılmaktadır. Süresi Ortalama 50-60 dakika arasındadır
Baş Masajı: Tek Masöz tarafından başa yapılmaktadır. Süresi Ortalama 40-60 dakika arasındadır
Ayak Masajı : Tek Masöz tarafından Ayaklara yapılmaktadır. Süresi Ortalama 40-60 dakika arasındadır
Thai Masajı: Tek Masöz tarafından yapılmaktadır. Süresi Ortalama 30-60 dakika arasındadır
Masajın Faydaları
Masaj insan vücudundaki kan dolaşımını hızlandırarak vücudun gevşemesine ve rahatlamasına yardım olmaktadır.
Masaj günün yorgunluğundan ve iş stresinden kurtulmanın birinci yoludur.
Evde masaj hizmeti veren masözler masaj yaptırmak ayrı bir rahatlama ve mutlu olma yöntemidir. Çünkü kendinizi bu uzman masöz evinde rahat ve huzur dolu hissedersiniz…
Evde yapılan masaj ayrı mutluluk ve huzur veriyor insana…
Masaj Hakkında Genel Bilgi,
Masaj bir tedavi yöntemidir.
Masaj keyfi değil belli aralıklarda yapılması gereken bir ihtiyaçtır.
Masaj insan vücudunun rahatlaması ve gevşemesi için yapılmalıdır.
Masaj bazı ülkelerde tedavi amaçlı yapıldığı ve bu tedavinin gerçek anlamda faydalı olduğu bilinmektedir.
Masaj Salonları bu konuda tam anlamıyla uzman masözler çalışmaktadır.
Masöz Nedir
Masöz Kendi evinde masaj hizmeti sunan sertifikalı Bayandır.
Masajı gerçekten kendine meslek edinmiş ve bu konuda kendini yetiştirmiş, hangi vücuda ne tür bir masajın gidebileceğini bilen bayana masöz denir…
Masöz zor ve önemli bir meslektir.
Evde masaj hizmeti sunan bayanlar (masözler) hijyen konusuna çok dikkat etmeli ve gerekli hijyen şartlarını harfiyen eksiksiz yerine getirmelidir.
evde masaj hizmeti sunan masöz bayanlar konusunda uzman ve sertifikalı olmalıdır.
Masaj Bilindiği üzere insan vucudunu rahatlatarak kan dolaşımını hızlandırır ve mutluluk yormonunu arttırarak bedenizi rahatlatır.
Ankara, istanbul, izmir v.b. büyük metropol kentlerimizde Evde Masaj hizmeti sunan uzman ve sertifikalı masözler sizlere daha iyi hizmet için burada hizmetinizdedir.
Sizde kendinizi bugün ödüllendirin ve evde masaj hizmeti sunan masözlerden masaj hizmeti alarak günün yorgunluğundan ve iş stresinden kurtulun…
Evde Masaj
Gün içerisinde çeşitli şekilde strese giren insanlar, ruhlarını ve bedenlerini rahatlatmak için masaja ihtiyaç duyarlar. Çünkü masaj sayesinde vücutta bulunan negatif enerji ortadan kaybolur ve insanlar kendilerini çok rahat hissederler. Ayrıca masaj sadece ağrıyan bir yerin ağrısını gidermek için ortaya çıkmış bir şey değildir. Her geçen gün birçok faydası ortaya çıkmaya başlamıştır ve bu faydalar gün geçtikçe de artmaya devam edecektir. Kanın dolaşımını hızlandırarak vücudun düzenini sağlar, hücrelere daha fazla oksijen gider. Böylelikle insanlar kendilerini hiç olmadığı kadar rahatlamış ve enerjik hissedeceklerdir.
Vücutta biriken toksinler cilde büyük zarar vermektedir, masaj sayesinde vücudunuz bu toksinlerden arındırılır. Gözenekleri temizlenmiş bir cilt hem güzel görünür hem de sağlıklı olur. Masajın kaslarınızı ısıtması sayesinde daha önce hiç kullanmadığınız kaslarınızı da kullanmaya başlayabilirsiniz. Gevşediği içi sarkmaya başlayan cildiniz için en rahatlatıcı çözümlerden bir tanesi de masajdır. Bu sayede cildiniz ve kaslarınız sıkılaşır. Genç yaşlı herkesin en büyük dertlerinden biri selülittir. Selülit oluşumunu engellemek isteyen ve olan selülitlerin kötü görünümünden kurtulmak isteyen kişilerde selülitler ile ilgili kremler ve buna özgü masajlar ile bu sorunlarından kurtulabilecektir.
İnsan vücudunda çeşitli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar insanların çeşitli yerlerine bağlıdır. Örneğin başınız ağrıdığında basınç uygulanması gereken yer farklı, mideniz ağrıdığında uygulanması gereken yer farklıdır. Evde masaj yapmak için evinize gelen uzmanlar, bu noktaların bilincindedirler ve buna göre kişilerin sorunlarını göz önüne alarak masaj tekniklerini uygulamaya özen gösterirler.
Evde Masajın Faydaları
Masaj yaptırmak için bir masaj salonuna gitmek istemeyen, evinin rahatlığında masaj keyfini çıkarmak isteyen insanlar evde masaj uygulaması ile birlikte bu keyfini yaşamaya başlamaktadırlar. Uzman sertifikalı masörler, yılların deneyimi ile birlikte insanların keyifli ve huzurlu vakit geçirmelerini sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kas spazmları, uykusuzluk, migren gibi insanların günlük hayatlarını engelleyen sorunların çözümü için birçok masaj tekniği mevcuttur. Uzman ellerin uygulayacağı bu masaj teknikleri sayesinde yıllarca sıkıntı çektiğiniz konulardan yaşadığınız yerden ayrılmanız gerekmeden, hiçbir sıkıntıya girmenizde gerek kalmadan evinizin rahatlığında kurtulabilirsiniz.
Evde Masaj
Bedensel rahatlığın yanı sıra ruhsal açıdan da olumlu etkiler bırakan, binlerce yıldan beri süregelen zaman içerisinde kendini geliştiren ve günümüz müşteri taleplerine fazlasıyla karşılığını verebilecek verimliliği olan masaj, çağımızın hastalığı stresin büyük şehirlerde çok sık rastlanması sonucu, bedenlerde ve ruhsal yapıdaki oluşmuş tüm negatifleri pozitife çeviren bir çalışmalar bütünüdür.
Gerek bedensel olarak vücutta bağışıklı sistemini güçlendirmesi başta olmak üzere, vücut enerjisini yeniden düzenlemesi olsun, gerekse gevşeme yoluyla ruhsal rahatlık versin, masaj günümüzde vazgeçilmez ihtiyaçlar arasında yerini almakta ve günümüz şartları içinde sürekliliğini sektörel bir alan olarak muhafaza etmektedir. Masaj, bir kültür olarak aynı zamanda yalnız rahatsızlıklardan sonra değil, daha öncesinde de ön tedbir alınması konusunda yardımcı seçenek olarak günümüzde rağbet görmektedir.
Güvenilir masaj nerede?
Gün geçtikçe gelişen bir sektör olarak ayrı bir nitelik kazanan masaj sektörü, kurumsal yapılara kendini bırakan ve tam teşekküllü hizmetleri yerine getirmektedir. Hizmet çeşitliliğini artırmak amacıyla, özel seans uygulamalarını devam ettiren sektör, evde masaj hizmeti ile farklı bir adım daha atmakta, güvenilir ve kurumsal düzeyde hizmetlerini sürdürmektedir.
Masaj sektörü, teknik düzeni ve kalifiye, diplomalı, konusunda uzman çalışanlarını evde hizmet ayrıcalık farkı yaratmaktadır. Ülkemiz genelinde olduğu gibi, Ankara evde masaj uygulamaları ile bu hizmetten yararlanmakta, ayrıca ülkemiz genelindeki payını her geçen gün artırmaktadır. Gösterilen yoğun ilgi ve talep karşısında Ankara evde masaj alanında ilk sıralardaki yerini korumaktadır.
Masaj ihtiyacını karşılamak isteyenler için, müşteri memnuniyetini bir ayrıcalığa çeviren çalışma ve uygulamalar, firma düzeyi yüksek, kaliteli hizmetler üreten ve diplomalı çalışanlar ile mümkündür. Masaj uygulamalarını diplomalı ve kurumsal kimliği olan, güvenilir firmalara yaptırmak ise uygulamadan tam verim almanıza yardımcı olacak bir tercihtir.
Kalp ritmini dengeleyerek, kan dolaşımını ayarlayan, solunum sıkıntısının önüne geçmeye imkân sunan masaj seansları, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde fayda sağladığı gibi, böbreklerde su düzeyini ayarlayarak, kan şekeri düzeyinizi sabitleme fonksiyonuna sahip özelliği ile sağlığınızın tarih boyunca dostu bir uygulama olmuştur.
Ülkemizde yaygın bir sektör olarak faaliyetlerine devam eden masaj salonları, materyal donanımlı, titiz çalışma prensipleri edinmeli ve diplomalı, konusunda uzmanlaşmış çalışan kadrosuna sahip olmalıdır.
SİZDE KENDİNİZE BUGÜN BİRAZ ZAMAN AYIRIN VE VÜCUDUNUZU ÖDÜLLENDİRİN